לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  עורך דין התחדשות עירונית
   עורך דין התחדשות עירונית אבירם לב

   תהליך של התחדשות עירונית הוא אחד מהתהליכים היותר מורכבים בעולם הנדל"ן וגם אחד מהתהליכים הנדרשים ביותר. מדובר למעשה בתהליך חשוב שמשפר את איכות החיים גם בתוך המבנה, וגם מחוץ לו. משרד עורכי הדין אבירם לב הוא מהמובילים בתחום ומספק במאמר זה מספר תובנות לגבי ליווי מקצועי בתהליך, לתוצאות מיטביות.

   מיהו עורך דין התחדשות עירונית?

   עורך דין ההתחדשות עירונית הוא למעשה עורך דין שמתמחה בתחום ההתחדשות העירונית ובנושאים הקשורים לתכנון ערים, בניה ותשתיות עירוניות. בהתחדשות עירונית מדובר בתהליך שבו ערים ואזורים עירוניים מתארגנים מחדש על מנת לשפר את המבנים הקיימים ולפתח אזורים חדשים באופן ידידותית לסביבה, על ידי התפתחות, חידוש וחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה.

   לעורך דין להתחדשות עירונית יש תפקיד מרכזי בתהליך, תפקידו לשמור על האינטרסים והזכויות של בעלי הדירות אל מול היזם תוך ניסיון למקסם את התמורות המגיעות לאותם בעלים.

   מהן יכולות עורכי הדין בתחום ההתחדשות העירונית?

   עורך דין התחדשות עירונית חשוב שיהיה בעל ידע ניסיון מגוון בתחום ההתחדשות העירונית, תמ"א חיזוק, תמ"א הריסה ובניה ופינוי בינוי. ההבנה המעמיקה בתחמים אלו תביא לתוצאות מיטביות מבחינת הבעלים ותשפר משמעותית את הסיכוי של הפרויקטים שיעברו באופן חלק ככל הניתן ויגיעו לקו הסיום – דירה חדשה. כמו כן, חשוב שתהיה יכולת להבין גם את הנושאים התכנוניים  ושלעורך הדין תהיה את היכולת לתאם בין כל הגורמים הרלוונטיים לבין התחדשות עירונית בפועל ובכך להביא לפרויקט מושלם.

   שימו דגש על עבודת צוות

   בתהליך ההתחדשות העירונית המערכות הרבות והשונות בתחום צריכות לפעול יחדיו, ולכן עורך הדין צריך להיות אדם שיכול לעבוד בצוות ולתפקד בסבלנות ותקיפות. כמו כן, צריך לשים לב שיש צורך בכיוון כלל הגורמים המעורבים בתהליך לכדי מתן עצות משפטיות, תוך התמקדות בעמידה על התנאים המקדמיים, ולניהול משא ומתן כראוי. עורך דין ההתחדשות עירונית מקצועי צריך להיות גם בעל כישורים בין אישיים מיוחדים שכן הוא צריך להתמודד ולספק מענה לכל הבעלים ולכל אחד יש את הבעיות, הדרישות והמחשבות שלו ועל עורך הדין להצליח לגשר ולפשר בין כל הבעלים לטובת הפרויקט.

   עו"ד התחדשות עירונית

   עולם ההתחדשות העירונית הפך להיות מבוקש בשנים האחרונות ולא בכדי. התחדשות עירונית היא תהליך של שיפור, שדרוג ושינוי של מראה ומבנה העיר והחשוב ביותר הוא שיפור ושדרוג הדירות הקיימות ואיכות החיים של הבעלים והסובבים את הבניין. בפרויקטים של התחדשות עירונית, ניתן לשדרג אזורים ישנים שסבלו מתקופות שהביאו לבלאי או תחזוקה שאינה תקינה או תקופות בהם התרחבה העיר ונפגעה מבעיות תחבורה, תשתיות שאינן תקינות או התבלו וכדומה. אך חשוב לדעת, שתהליך של חידוש מבנים ומתחמים הוא לא תהליך שאפשר לעשות לבד. יש לשכור עו"ד התחדשות עירונית שמתמחה בנושא וכאן נכנסים לתמונה עורכי הדין המקצועיים. משרד עורכי הדין אבירם לב הוא משרד בוטיק המתמחה בנדל"ן ומקרקעין, ובמאמר זה מספר מהו תפקידו המרכזי של עורך דין להתחדשות עירונית.

   עו"ד התחדשות עירונית – יש לכם על מי לסמוך

   התחדשות עירונית יכולה להכיל את בתוכה שדרוג של רחובות, כיכרות, גנים ציבוריים, הקמת מבנים גבוהים למגורים ולמשרדים, ובניית מתחמי בילוי וקניות. התחדשות כזו תורמת לשיפור איכות החיים בעיר, מפתחת את הפוטנציאל הכלכלי שלה ומביאה להגירה חיובית לאזור. ייתכן והפרויקטים הללו נראים פשוטים וקלים להבנה, אך אלו עסקאות מסובכות עם המון אי וודאותרבה לרבות בנוגע לדרישות מסוימות וקשיים בהוצאת הפרויקט לפועל. מדובר בפרויקטים מורכבים עם צרכים משפטיים מורכבים ושיש להם השפעה משמעותית על זכויות הדיירים והתנאים המסחריים של בעלי הנכסים באזור. כרוצים לבצע פרויקט בתחום התחדשות עירונית, חשוב לשכור עורך דין מנוסה בתחום שילווה אתכם בתהליך.

   משרד עורך דין התחדשות עירונית

   עורך הדין מסייע בהבנת התהליכים המשפטיים וההסכם, ולוודא שהתהליך מתבצע בהתאם לחוק ולכללי התכנון. עורך הדין גם מסייע בהבנה וניהול מו"מ על תנאים מסחריים ומשפטיים שבסופו של דבר שווים לבעלים הרבה מאוד כסף ובאים לידי ביטוי בצורה שונה מאשר התמורות הרגילות שהן תוספת מטרים, מרפסת, ממ"ד, חניה ומחסן. בנוסף עורך הדין יכול גם לעזור ולגשר בהבנה של דרישות מסוימות של הרשויות או גופים שונים שעלולים להשפיע על התמורות הניתנות לדיירים ולתווך להם את הסיטואציה תוך שמירה על זכויותיהם. כי כאשר מדובר באיכות החיים שלכם, אסור להתפשר.

   שתף :

   לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    שיווק לעורכי דין שיווק לעורכי דין
    ×
    052-8282098 WhatsApp