לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  פינוי מושכר
   משכירים נכס? אם אתם משכיר הנכס ומתמודדים עם שוכר שאינו משלם את שכר הדירה בזמן, הגעתם למקום הנכון.

   רבים מאיתנו נתקלים בשוכרים "בעייתים" שמסיבות כאלו ואחרות מחליטים פתאום להפסיק לשלם או לחילופין שהסכם השכירות הגיע לסיומו והשוכרים לא מוכנים להתפנות. לעיתים סיוע של עורך דין עוד בשלב חתימת הסכם השכירות יכול למזער את הסיכון לדייר "בעייתי" מאחר ועורך הדין ידאג לקבל בטחונות מספקים ולערוך בדיקות לשוכר ויכולת הפרעון שלו, אולם גם זה לא מבטיח שאותו שוכר לא יחליט פתאום לעשות בעיות ולהספיק לשלם או לא להתפנות בסיום החוזה.

   לצערנו האפשרויות של בעל דירה במקרים אלו מאוד מצומצמות ולמעט הגשת תביעה לבית המשפט כמעט ואין לבעל הדירה כיצד לפעול לפינוי וזאת למרות שהנכס שלו. במקרים אלו ישנה חשיבות גדולה לפעול מהר ונכון על מנת להביא לפינויו של השוכר בהקדם האפשרי ובפגיעה מינימילית ככל הניתן בבעל הדירה.

   משרדנו מתמחה בטיפולל בשוכרים שלא מתפנים כאשר ישנם שני הליכים שניתן לפנות אליהם:

   תביעה לפינוי מושכר בהליך מזורז, כאשר ההליך מתבצע ב-3 שלבים:

   1. הגשת תביעה לפינוי מושכר בהליך מזורז – כאשר בעלי דירות מתמודדים עם שוכרים שלא מפנים את הדירה ישנה חשיבות עליונה לפנות את אותו שוכר בהקדם האפשרי, בתביעה לפינוי מושכר בהליך מזורז שמוגשת בתוך 24 שעות מתמקדים אך ורק בפינוי המושכר וניתן לקבל פס"ד בתוך 60 ימים ממועד ההגשה. ככל וישנם חובות נוספים שאותם בעל הדירה מבקש לתבוע, הליך זה יעשה בנפרד על מנת לא לעכב את פינוי המושכר.
   2. פינוי השוכר – לאחר שהתקבל פס"ד לפינוי השוכר (עד 60 ימים מהגשת התביעה) אפשרות היא שהשוכר יפנה את המושכר, כאשר השוכר מחליט שלא לכבד את החלטת בימה"ש אז פונים להוצאה לפועל על מנת שיממשו את פס"ד ויפנו את השוכר וחפציו מהדירה.
   3. גביית חובות נוספים – כפי שתארנו מעלה, הגשת תביעה לפינוי מושכר בהליך מזורז עוסקת אך ורק בפינוי המושכר ועל מנת לגבות חובות נוספים מאותו שוכר (שכר דירה שלא שולם, נזקים שנגרמו למושכר וכיוצ"ב) יש להגיש תביעה נוספת לקבלת תשלום רטרואקטיבית מהשוכר.

   תביעה לפינוי מושכר בהליך רגיל:

   התביעה כוללת בתוכה גם את סעד פינוי המושכר וכן את כל הסעדים הנוספים שהשוכר מבקש לתבוע מהמשכיר. מצד אחד זהו הליך אחד שכולל בתוכו את כל עילות התביעה הנדרשות, מצד שני זהו הליך בהכרח ארוך יותר מהגשת תביעה לפינוי מושכר בהליך מזורז.

   לאור הניסיון הרחב של משרדינו בפינוי מושכר, אנו מבטיחים הליך מהיר, יעיל ושקוף שבסופו תקבלו את הסעד המתאים ביותר לכם בזמן הקצר ביותר.

   ניתן להגיש תביעה לפינוי מושכר ללא סיוע של עורך ויחד עם זאת ההליך אינו פשוט למי שאינו מתמצה בתחום ובקיא בפסיקה, ולכן הגשת תביעה לפינוי מושכר ללא סיוע של עורך דין מומחה בתחום עלולה להפוך את פינוי המושכר למסורבל ואף יקר הרבה יותר. החקיקה בנושא ישנה מאוד מצד אחד ומצד שני החוק לא מאפשר לבעל הדירה לפעול כבעל דין עצמאי ואף לא מאפשר לבעל הדירה לפנות את החפצים של השוכר מהדירה בעצמו ואף לא להפעיל סנקציות למינהן כגון: ניתוק חשמל, מים, החלפת מנעולים וכיוצ"ב.

   שירותינו כוללים:

   • ייעוץ משפטי אישי והכוונה מקצועית לפני התביעה.
   • הכנת התיק לפני הגשת התביעה והגשת תביעה לפינוי מושכר.
   • ייצוג באופן מלא בבית המשפט.
   • מתן טיפים וכלים לניהול תהליך הפינוי באופן הכי יעיל.
   • ליווי והכוונה בהליך הפינוי.

   לקוחות ממליצים

   אביב – בבעלותי מספר נכסים ולשמחתי מעולם לא נתקלתי בשוכר בעייתי עד לפני כשנה, השוכר הודיע לי שהוא לא ממשיך את החוזה ושהוא מפנה את הדירה בסיומו. מספר ימים לפני תום החוזה יצרתי קשר עם הדייר והבנתי בין השורות שהוא לא מתכוון להתפנות, לא לקחתי ערבויות מספקות במעמד חתימה החוזה. הגעתי לאבירם חסר אונים, ביום למחרת כבר נפתח תיק בבית המשפט ולשמחתי לא נהלנו הליך והשוכר פינה את המושכר ושילם פיצוי מספק.

   בר ויניב – כשהחלטנו לרכוש דירה להשקעה תמיד פחדנו מה יכול לקרות עם ניפול על שוכר "בעייתי", לצערנו זה בדיוק מה שקרה. הגענו לאבירם מבוהלים, כל הכסף שלנו היה מושקע בדירה הזו ויש לנו משכנתא לשלם. אבירם מיד הרגיע והסביר את ההליך ומה עומד לקרות, הגיש תביעה לפינוי המושכר מיד ולצערנו גם נהלנו הליך כולל פינוי באמצעות ההוצאה לפועל. אבירם היה איתנו לאורך כל התהליך הרגיע והדריך וגרם לזה להיות קל הרבה יותר ממה שזה.

   שתף :

   לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    שיווק לעורכי דין שיווק לעורכי דין
    ×
    052-8282098 WhatsApp