לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  עורך דין צוואות
   עו"ד צוואות

   בשנים האחרונות השיח בנוגע לצוואות ועריכת הצוואות מקבל מודעות גבוהה יותר. ניתן לראות זאת בביקוש הגבוה שעלה לאחרונה בחיפוש אחר עו"ד צוואות לייעוץ, ליווי ועריכת הצוואה. למה בעצם צריך עורך דין לשם כך, איך מוצאים את עורך הדין המתאים ומאיפה מתחילים? מיד תגלו את הכל. משרד עורכי דין אבירם לב הוא משרד עורכי דין בוטיק הכולל בתוכו צוות מיומן ומקצועי המתמחה בתחום צוואות וירושות. המשרד דוגל במצוינות, שירות אדיב מכיל וסבלני לצד מקצועיות ברמה גבוהה.

   עו"ד צוואות – האם זה הכרחי?

   כאשר מדובר בעניינים משפטיים בכלל וענייני צוואות בפרט, רצוי תמיד להיות מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר. ליווי עו"ד צוואות יביא גם תוקף משפטי לצוואה, וגם בחינת הצוואה מבחינת תקינותה וצלילות מבקשי הצוואה. עריכה של צוואה ללא שום ליווי משפטי יכולה להביא לצוואה פסולה, שמעוררת וויכוחים ובעיות משפחתיות וגם כזו שלמעשה אין בה כשירות לעדים. משמע, העד לא היה כשיר, ולכן העד שמעיד על כך שהחותם על הצוואה כשיר וצלול ולא השפיעו עליו לא נחשב כעד והצוואה מבוטלת.

   למה זה קריטי שיהיה עורך דין נוכח בזמן עריכת צוואה?

   נוכחות של עורך דין בזמן עריכה של צוואה היא חשובה מאד. עורך דין יכול להתריע על טעויות או על אי תקינות, על ניסוח נכון ובכלל על נכונות הצוואה ורצון המצווה. טעויות טכניות קטנות כמו טעות בשמות, טעות במספרי תעודת זהות או בפרטים קטנים עלולים להוביל לפסילת צוואה וחבל שעל טעויות תפסל הצוואה מאחר ואלו דברים שמתגלים רק לאחר מכן כאשר המשפחה נמצאת בסיטואציה לא פשוטה וקשה.

   חשוב שתבחרו נכון

   עכשיו כאשר אתם כבר יודעים למה הכי חשוב שיהיה לכם עו"ד צוואות שיסייע לכם בכתיבת הצוואה נוכח הסיטואציה הרגישה הזאת, חשוב שתדעו לבחור נכון את עורך הדין. תוכלו תמיד לבדוק עם מכרים, משפחה, חברים או קולגות. או למעשה עם כל מי שאתם סומכים על דעתו לגבי עורכי דין מתאימים. הדבר החשוב הוא שתדעו שאתם מגיעים אל עורכי דין מקצועיים, מוסמכים, בעלי ניסיון וותק שיכולים להתמודד עם סיטואציה מורכבת שכזאת. עורכי דין אלו ילוו אתכם במקצועיות לצד רגישות מתאימה ויסייעו לכם ברגעים הקשים ביותר בחייכם.

   שתף :

   לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    שיווק לעורכי דין שיווק לעורכי דין
    ×
    052-8282098 WhatsApp