לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  עורך דין ירושות
   עו"ד לענייני ירושה

   אף אחד או אחת מאתנו לא מעוניין להתעסק בנושא ירושות וצוואות אבל לצערנו החיים מביאים אותנו לכך בלי שנרצה ולעיתים גם בהפתעה. זוהי בדיוק הסיבה שעליכם לשכור עו"ד לענייני ירושה מקצועי, שירותי ובעל הרגישות המתאימה. משרד עורכי דין אבירם לב מתמחה בצוואות וירושות ובעל ניסיון וותק, לצד שירות אדיב סבלני ומכיל ומקצועיות ברמה גבוהה.

   מה אומר החוק על דיני ירושה?

   באופן כללי, החוק שמסדיר דיני ירושה הוא חוק הירושה תשכ"ה 1965. חוק זה עוסק בנושאים שקשורים לתחום הירושות כמו איך עורכים צוואה, איזה דרכים יש לעשות זאת ומה עושים כשאין צוואה. בכל מקרה שכזה, חייב שתהיו מלווים באנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום על מנת שתוכלו לקבל את מלוא תשומת הלב לנושא רגיש זה.

   איך עורכים צוואה?

   צוואה אפשר לערוך בכמה אופציות. הראשונה, או בכתב היד של המצווה בליווי חתימה שזוהי הדרך הכי נפוצה. או בפני עדין כאשר כך למעשה יש תנאי לתוקף של הצוואה, כאשר העדים גם חותמים עליה. דרך נוספת היא לערוך את הצוואה בעל פה (ניתן לערוך צוואה בעל פה רק במקרים ספציפים וכאשר המצווה עומד למות או חושב שהוא עומד למות מסיבות הגיוניות). זו דרך מעט בעייתית מבחינה משפטית היות והדברים לא עולים על הכתב ועלולה להתעורר מחלוקת ברגע האמת. אחת הדרכים הנוספות לערוך צוואה היא בפני רשות ציבורית. על פי סעיף 22 לחוק ירושה כל אדם יכול לערוך את הצוואה שלו מול רשות ציבורית כאשר זו יכולה להיות בית המשפטי לדיני משפחה, בית הדין הדתי או רשם הירושה. אפשר למסור אל הרשות הציבורית את הצוואה לצורך קבלת תוקף או אף להקריאה לצורך פרוטוקול. אותו גורם שבפניו ניתנה הצוואה יאשר שהיא אכן כשירה ונערכה כדין ואז היא תקבל את התוקף המשפטי שלה.

   חשוב שתהיו מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר

   בכל תהליך משפטי בכלל ובפרט כאשר מדובר על עו"ד לענייני ירושה כדאי שתהו מלווים באנשים הטובים ביותר בתחום. מעבר לליווי המקצועיישנו גם צד אישי מאד בתחום הזה, יש צורך ברגישות, ביכולות גבוהות של הכלה וסבלנות ובכלל, בהיכרות עמוקה עם החוק במקרים המורכבים יותר. ליווי נכון יעביר אתכם את התהליך באופן חלק ורגוע, ותוכלו להיות בטוחים שהצוואה והירושה שלכם בידיים טובות.

   שתף :

   לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    שיווק לעורכי דין שיווק לעורכי דין
    ×
    052-8282098 WhatsApp