חייגו לייעוץ:
052-8282098

ייצוג דיירים בפינוי בינוי

ייצוג דיירים בפינוי בינוי אצל אבירם לב

לא כולם באמת יודעים מהו פרויקט פינוי בינוי וללא ספק הגיע הזמן לדבר על זה. במאמר זה מטעם משרד עורכי דין אבירם לב, המתמחה בנדל"ן, מהטובים בארץ, תגלו מהו פרויקט פינוי בינוי ולמה חשוב שיהיה עורך דין שמייצג דיירים.

מהו פרויקט פינוי בינוי ומדוע צריך עורך דין לליווי הפרויקט?

פרויקט פינוי ובינוי הוא למעשה פרויקט שבו הורסים מבנים ישנים, ובמקומם בונים מבנים חדשים. כמו כן, בפרויקטים אלו, בדרך כלל הרשויות דורשות גם בניה של מבנים ציבוריים וגם תשתיות חדשות לכל המתחם. פרויקטים אלו הם פרויקטים גדולים מאד בדרך כלל והם קשורים לשכונות שלמות ורחובות. המטרה היא למעשה לחדש את העיר בכלל והשכונה בפרט, ייצוג דיירים בפרויקט של פינוי בינוי הוא הכרחי, בסיטואציה הזאת צריך שיהיה מי שמייצג את הדיירים מול היזמים, הקבלנים וגם אנשי המקצוע במהלך הפרויקט שידע לשמור על הזכויות והאינטרסים של הדיירים.

למה חשוב שיהיה עורך דין שיבצע ייצוג דיירים בפינוי בינוי

פינוי בינוי הוא תהליך מורכב שדורש הבנה מעמיקה של החוק וההליכים הקשורים לפרויקט פינוי בינוי. עורך דין שמתמחה בתחום זה מכיר את החוקים ונהלים שיש לעמוד בהם כדי שהפרויקט יצא לפועל. בפרויקט פינוי בינוי, חשוב לשמור על  זכויות הדיירים. עורך דין מיומן יכול להבטיח כי זכויותיהם של הדיירים יהיו מוגנות במלואן ואפילו למקסם את זכויותיהם ויעניק ייצוג מקצועי במהלך ההליך. יש המון תהליכים משפטיים ואפילו פעולות פשוטות שחוסר ידע או ניסיון עשויים לגרום לפגיעה ישירה בזכויות הדיירים. עורך דין מיומן ומנוסה יכול להוביל את הלקוחות שלו דרך התהליכים ולהקטין את הסיכונים לטעויות.

מהן התכונות החשובות ביותר שיש לשים עליהן דגש בתהליך?

ייצוג דיירים בפינוי בינוי משמעו גם התמקדות בניהול מו"מ עם הצד היזמים, הקבלנים וכל שאר היועצים ואנשי המקצוע שמעורבים בפרויקט. עורך דין מיומן יפקח על ניהול הפרויקט בצורה ויבנה יחד עם הבעלים אסטרטגיה למקסום התמורות של הדיירים. ייצוג באמצעות עורך דין מאפשר לדיירים לקבל תחושת ביטחון ותמיכה במהלך חיי הפרויקט ובייחוד בתקופת הפינוי. הדיירים יודעים שיש להם מי שעומד לצדם ומגן על זכויותיהם והאינטרסים שלהם בצורה מקצועית. עורך דין שמתמחה בייצוג הדיירים בפינוי בינוי חשוב להגנת זכויות הדיירים בפרויקט.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עורך דין אבירם לב

עורך דין אבירם לב, מייסד המשרד הינו בוגר תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון (A.B) מאוניברסיטת רייכמן (המרכז הבין תחומי הרצליה לשעבר).

לייעוץ ראשוני
ללא התחייבות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לקוחות ממליצים
בר לויבר לוי
11:57 30 Sep 23
אבירם ליווה אותנו בהליך רכישת דירה מקבלן, שיפר את התנאים שלנו משמעותית ולמרוץ שבהתחלה חשבנו שלא צריך ליווי של עורך דין ברכישת דירה מקבלן התברר לנו שליווי של עורך דין מנוסה כמו אבירן חסכה לנו עשרות אלפי שקלים
tamar sharontamar sharon
09:32 29 Sep 23
עורך דין מקצועי מאוד, ניהל לנו את הליך רכישת הדירה של בעלי ושלי בגבעתיים.היה יעיל, מהיר, מקצועי לאורך כל הדרך וחסך לנו הרבה זמן, כסף וכאבי ראשמומלץ בחום
noy shimoninoy shimoni
09:18 28 Sep 23
עו״ד מקצועי מאוד, יחסי אנוש מצוינים, יחס אישי וזמינות 24/7ממליצה בחוםתודה רבה על כל הטיפול והעזרה ❤️
Daniel LavDaniel Lav
09:07 28 Sep 23
עורן דין מבריק, חד, קר רוח.ממליץ בחום.
דורון קרןדורון קרן
08:40 27 Sep 23
שירות מקצועי ואמין ברמה הכי גבוהה שיש.ליווי ושירותיות מעל לכל. ממליץ בחום.
Yuri SivojelezovYuri Sivojelezov
11:46 26 Sep 23
השתמשתי בשירותיו של העורך דין עבור עסקת קניית דירה ואני רק רוצה להביע את ההרגשה החיובית שיש לי לגביו. הוא הוכיח את יכולתו המקצועית והניסיון הרחב שיש לו בתחום זה. הוא עבד ביעילות ובאמינות מול כל הצדדים המעורבים והביא לסיום מוצלח של העסקה. תודה רבה על השירות המעולה!
יעל זגורייעל זגורי
05:45 21 Sep 23
ברצוני לשבח את עו"ד לבשירות ומקצועיות ברמה שטרם פגשתי עד היום .ממליצה בחום רב.
js_loader

מאמרים נוספים

התגלו ליקויים בדירה חדשה שרכשתם?
המשיכו לקרוא
תמ"א 38 – חלופת שקד
המשיכו לקרוא
נדחתה תביעה לתשלום תיווך: "חוץ מלתלות שלט לא עשה כלום"
המשיכו לקרוא