לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  לבחור נכון – בחירת עורך דין לליווי פרויקטים של התחדשות עירונית
   אם תהיתם עד כמה הניסיון, המקצועיות והיושרה של עורך דין הדיירים ומפקח הדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית חשובים, אזי התשובה היא שהם חשובים עד מאוד.

   כאשר רוצים למנות עורך לייצוג דיירים בפרויקט של התחדשות עירונית חשוב לבחור עורך דין מקצועי בעל ניסיון עשיר בייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית בכלל ובפרויקטים ספציפיים בפרט (תמ"א חיזוק, תמ"א הריסה ובנייה או התחדשות עירונית לפי העניין), כך תוכלו לקבל את המענה המיטבי לכל הסוגיות שיעלו בדרך ומציאת פתרונות יצירתיים ככל שידרשו לפרויקט, עורך הדין יוכל לשמור על האינטרסים שלכם ועל זכויותיכם וכי אתם מקבלים את התמורה הראויה, מבלי לוותר על ההגנות שחייבים להיות בכל הסכם – ליווי בנקאי סגור, ערבויות בנקאיות וכיוצ"ב.

   ככל שעורך דין דיירים הוא המלצת יזם, אין בכך פסול, ואולם ראוי לבצע בדיקות נוספות ביחס לאותו מייצג ולוודא כי אינו מצוי בניגוד עניינים.

   וועדת האתיקה כבר נתנה דעתה כי עורך דין שמייצג אך ורק דיירים ולא יזמים, אינו מצוי בניגוד עניינים וכאשר יידרש לעמוד על זכויותיכם, יהיה חף משיקולים זרים. עורך דין המייצג דיירים ויזמים, עלול להימצא בניגוד עניינים ולשקול שיקולים זרים, שלא בהכרח לטובת הדיירים.

   כמו עורך הדין גם לבחירה של מפקח דיירים מנוסה ומקצועי ישנה חשיבות מהמעלה הראשונה שכן הוא הסמכות בכל הנוגע למפרט, לתוכניות ולפיקוח על הבנייה בזמן הביצוע.

   רק לאחרונה פורסם כי סגנית נשיא ביהמ"ש לעניינים מנהליים מתחה ביקורת על עורכי הדין ומפקח הדיירים, על היזם ואף על הוועדה המקומית במקרה בו תוכנית להיתר הכוללת שינוי מהותי לרעת דירות הבעלים, נחתמה ע"י עו"ד דיירים עפ"י יפוי כח, ללא תהליך סדור של מתן הסבר על טיב השינוי וקבלת הסכמת הדיירים בטרם תחתם התוכנית.

   עוד קבעה סגנית בימ"ש כי הדיירים לא היו צריכים לדעת לקרוא תוכניות. זה תפקידו של מפקח הדיירים ועורכי הדין שאמורים לייצג נאמנה את כל הבעלים בבניין ובאותו המקרה לא כך היה.

   במקרה שנדון בביהמ"ש, עורכי הדין של הצדדים ומפקח הדיירים לא יידעו את העותרים על השינוי בתוכניות ועל המשמעות שלה.

   כאשר אתם עומדים בפני הוצאה לפועל של פרויקט התחדשות עירונית חשוב לבחור נכון ולעשות את כל הבדיקות הנחוצות כדי לוודא שהבחירה שנעשתה היא אכן בחירה ראויה.

   למשרדינו ניסיון רב בייצוג בעלים בעשרות פרויקטים בהתחדשות עירונית ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

   שתף :

   לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    שיווק לעורכי דין שיווק לעורכי דין
    ×
    052-8282098 WhatsApp