לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  אודות

  משרדנו הינו משרד בוטיק בתחום הנדל"ן המלווה את לקוחותיו בכל תחומי הנדל"ן, משרדנו שם דגש על הבנת צרכי הלקוח תוך שמירה על מקצועיות ללא פשרות, איכות, חדשנות וגמישות מחשבתית לטובת ליווי מיטבי של לקוחותינו וצרכיהם.

  כל לקוחות המשרד מלווים באופן אישי ומקצועי ומשרדנו בוחן בשיתוף עם הלקוח, אסטרטגיות פעולה לכל לקוח אישית על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר ללקוחותינו בתחום הנדל"ן

  למשרדנו ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן על כל גווניו, משרדנו מתמחה ומעניק ליווי ללקוחותיו בין היתר בעסקאות מכר או רכישה מורכבות ורחבות היקף, מכר או רכישה של נכסים יד שניה, רכישת דירה יד ראשונה מקבלן לרבות בפרויקטים של התחדשות עירונית (בעסקאות מסוג זה ישנם לא מעט "מכשולים" בדרך שצריך לשים לב אליהם בנוסף לרכישת דירה מקבלן שלא במסגרת התחדשות עירונית, מוזמנים לעמוד המאמרים להרחבה בנושא), איחורים במסירה, ליקויי בניה, ליווי דיירים בהתחדשות עירונית (תמ"א 38 ו/או פינוי בינוי), נדל"ן עסקי ומסחרי, נדל"ן מניב, פינוי מושכר, הסכמי שיתוף, מיסוי מקרקעין ועוד.

  בנוסף משרדנו מעניק ליווי גם בתחום הצוואות והירושות.

  בזכות הניסיון שצברנו ועשרות התיקים שכבר טופלו על ידנו, משרדנו מתגאה במציאת פתרונות יצירתיים ללקוחותיו בסוגיות מורכבות וסבוכות וזאת תוך שמירה על מקצועיות, איכות, שירות וזמינות ללקוחותינו.

  בזכות הניסיון וגיוון התיקים שמרדנו טיפל ומטפל בהם, משרדנו מתגאה ביכולותיו לזהות אתגרים ומכשולים מבעוד מועד ומקדים תרופה למכה ומונע מצבים לא נעימים ללקוחותינו.

  משרדנו חרט על דגלו מקצועיות, איכות, שקיפות, זמינות ומתן שרות ללא פשרות.

  אנו מעניקים שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים, קטנים וגדולים, מהארץ ומחו"ל וכל לקוחותינו, גדולים כקטנים זוכים לאותה רמת שירות, תוך שמירה על זמינות גבוהה מאוד, ליווי צמוד ושמירה על השקט הנפשי של לקוחותינו.

  עורך דין אבירם לב, מייסד המשרד הינו בוגר תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון (A.B) מאוניברסיטת רייכמן (המרכז הבין תחומי הרצליה לשעבר).

  את תחילת דרכו התחיל עו"ד אבירם לב במשרד בוטיק המתמחה בנדל"ן על כל גווניו ושם התמקצע בעיקר בתחום ליווי דיירים בהתחדשות עירונית אך לא רק, בין היתר ייצג בעלים בעסקאות קומבינציה מורכבות, רכישת דירות יוקרה, הן מקבלן והן יד שנייה, ליווי רוכשי דירות חדשות מקבלן בפרויקטים של התחדשות עירונית.

  בהמשך עבר אבירם למשרד עורכי הדין מ. פירון ושות', אחד מחמשת המשרדים הגדולים והמובילים ביותר בישראל בכלל ובפרט בתחום הנדל"ן, שם התמקצע אבירם בליווי יזמים מהגדולים והמובילים במשק הישראלי הן בצד ההתחדשות העירונית והן בתחום הנדל"ן המסחרי והמניב לרבות ליווי וביצוע עסקאות מהגדולות במשק.

  לאחר העבודה במשרד מ. פירון ושות' המשיך אבירם לתפקיד יועץ משפטי בחברת גשם, חברה אשר בונה ומוסרת אלפי יח"ד בשנה בכל רחבי הארץ ואשר מחזיקה בעשרות פרויקטים של התחדשות עירונית בכל ההיקפים ושם התנסה אבירם בכל ההיבטים הנוספים בתחום הנדל"ן מלבד אלו שכבר התמקצע בהם במהלך הדרך.

  לייעוץ חינם ללא עלות וללא התחייבות

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שיווק לעורכי דין שיווק לעורכי דין
   ×
   052-8282098 WhatsApp